Tarify pojištění
  • Domů
  • Tarify pojištění

Pro vaše pohodlí nabízíme celkem tři tarify pojištění proti pokutám a bodovému systému. Vybrat si můžete níže ten, který vám nejvíce sedí. Ať už jste řidič nebo provozovatel, u nás si vybere každý za skvělou cenu. Navíc firmám poskytujeme množstevní slevy, aby mohla být chráněna opravdu celá firemní flotila. S námi budete jezdit bez stresu z pokut a bodů.

Tarif 1 – řidič

3.799 Kč / 12 měsíců

Zastupujeme danou osobu řidiče v jakémkoliv vozidle do 3,5 tuny. Můžete tedy řídit jakékoliv vozidlo do 3,5 tuny nebo motocykl a jste chráněn/a. Toto pojištění využívá nejvíce našich klientů. Pojištění řidiče se uzavírá na rodné číslo dané fyzické osoby. Je možné jej zakoupit také formou dárkového poukazu za stejnou cenu.

Tarif 2 – vozidlo

3.799 Kč / 12 měsíců

Zastupujeme jakéhokoliv řidiče v daném vozidle do 3,5 tuny nebo motocyklu s danou registrační značkou. Jste-li provozovatel vozidla a vaše vozidlo řídí více lidí, můžete si pojistit registrační značku svého vozidla, kdy v tomto vozidle bude chráněn jakýkoliv řidič. Pojištění vozidla se uzavírá na registrační značku daného vozidla. Toto pojištění využívají hlavně právnické osoby pro referenční vozidla nebo rodiny, které vlastní pouze jedno vozidlo a dané vozidlo řídí v rodině více osob. Kdykoliv přijde majiteli vozidla předvolání, předá jej k nám a my jej obhájíme, aniž by správní orgán zjistil osobu řidiče vozidla. Není tedy takovou osobu nutné správnímu orgánu udávat.

Tarif 3 – TIR

4.500 Kč / 12 měsíců / bez DPH

Zastupujeme jakéhokoliv řidiče v daném vozidle nad 3,5 tuny s danou registrační značkou. Jste-li provozovatel vozidla a vaše vozidlo řídí více lidí, můžete si pojistit registrační značku svého vozidla, kdy v tomto vozidle bude chráněn jakýkoliv řidič. Pojištění vozidla se uzavírá na registrační značku daného vozidla. Toto pojištění využívají hlavně právnické osoby pro firemní nákladní vozidla, kamiony, ale také autobusy, traktory, bagry apod. Pojištění se uzavírá na IČO firmy či živnostníka a registrační značku vozidla. Jedná se o daňově uznatelný náklad. Tento tarif obsahuje kromě zastoupení z přestupků také zastoupení před správními orgány za správní delikty provozovatele, tedy kromě zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, ve znění pozdějších změn a doplnění, obhajujeme také případy dle zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, ve znění pozdějších změn a doplnění. Tento tarif je možno objednat přes síť našich obchodních zástupců a regionálních manažerů, emailem na info@jaknapokuty.cz nebo telefonicky na čísle 732 734 433. Při hromadném pojištění flotily vozidel či skupiny zaměstnanců je poskytována firmám sleva.

Bonus pro všechny zdarma – pojištění proti pojišťovnám

Jako bonus ke všem tarifům získají naši klienti pojištění proti pojišťovnám (PPP) zdarma. V případě krácení plnění škody pojišťovnou vám zajistíme doplatek zkráceného plnění. Pokud jste poškozeným, stačí naskenovat veškeré podklady a zaslat nám je emailem na info@jaknapokuty.cz, naše právní oddělení Vaše podklady posoudí a informujeme Vás, zda případ můžeme převzít. Pokud jej převezmeme, pojišťovnu zažalujeme a doplatek pro Vás vysoudíme. Posouzení každého případu je zdarma. Z vysouzené částky účtujeme smluvní poplatek.

Obsahová náplň tarifů

Naše tarify obsahují vše, co budete potřebovat. Například nonstop právní pomoc 24 hodin 7 dní v týdnu 365 dní v roce, vypracování a odesílání námitek, přípravu podkladů pro správní řízení, zastoupení u správního řízení, zpětné volání klientovi, telefonickou poradnu, emailovou poradnu, bonus program pro slušné řidiče, slevy u partnerů naší společnosti, informace o probíhajících soutěžích o ceny a mnohé další.

Jak objednat

Naše služby můžete objednat pohodlně online přes objednávkový formulář, telefonicky na čísle +420 732 734 433 nebo v síti našich obchodních zástupců, externích prodejců a partnerů. Objednávka služby dle vámi zvoleného tarifu vám nezabere více jak 1 minutu a chrání vás po celý rok. Následně obdržíte na Vámi zadaný email výzvu k platbě. Po jejím uhrazení a přijetí platby na náš účet se služba stává platnou. O přijetí platby je klient informován emailem s potvrzením přijetí platby. Následně máte právo na zaslání faktury a potvrzené smlouvy. V případě Vašeho zájmu o potvrzenou smlouvu či fakturu, prosíme, informujte nás emailem na info@jaknapokuty.cz. Nezapomeňte uvést své fakturační údaje. Náklad za produkt právní ochrany proti pokutám a bodovému systému je daňově uznatelnou položkou.