Spolupráce

Jste podnikatel a máte zájem o rozšíření portfolia produktů své společnosti? Jste provozovatel webových stránek s velkou návštěvností? Máte ve své skupině na facebooku tisíce lidí? Ať už jste kdokoliv, můžete spolupracovat na zajímavém projektu, který hýbe Českou republikou. Máte zájem o zajímavé provize, které jen tak někdo nenabízí? Náš provizní systém čeká jenom na Vaše ano a podání rukou!

Jsme dynamickou společností, která se rychle rozvíjí na českém trhu a doslova hýbe celou Českou republikou. Naši klienti si mohou díky našim službám užívat klidný a lepší život a starosti všedních dní přenechat nám. Mezi naše přednosti patří nejenom kvalitní prodejní, školící a provizní systém, ale také rozsáhlá partnerská síť, díky níž mohou naši klienti využívat řadu výhod u široké škály našich partnerů, ať už čerpat slevy, využívat vouchery apod. Tato možnost oproti tomu přináší naším partnerům nové potencionální klienty.

Našim partnerům nabízíme dva typy spolupráce:

  1. Affiliate program – Web partner Affiliate program web partner je partnerský provizní systém určený pro provozovatele webových stránek. Zapojte se do našeho Affiliate programu, umístěte na své webové stránky naši reklamu, prostřednictvím které přijdou na naše webové stránky nový klienti, kteří si uzavřou pojištění proti pokutám a bodovému systému pro řidiče (RČ) nebo vozidlo (SPZ) a vy za jejich nákupy získáte zajímavé provize.
  2. Affiliate program – Official reseller Affiliate program official reseller je partnerský provizní systém určený pro živnostníky i firmy všech odvětví. Zapojte se do našeho Affiliate programu, zahrňte do svého portfolia nabízených produktů naše služby nebo je umístěte do svého bonus programu například za splněné obraty Vašich klientů, případně se nás zeptejte, jak ve Vašem odvětví naše produkty nejlépe nabízet, rádi Vám poradíme. Za uzavření pojištění proti pokutám a bodovému systému pro řidiče (RČ) nebo vozidlo (SPZ) přes Vaše obchodní místo získáte zajímavé provize. Official reseller navíc může využívat zároveň v Affiliate programu zároveň i podmínky pro web partnera tak, jak je výše uvedeno.

Affiliate program Jaknapokuty.cz je určený všem živnostníkům a firmám na celém území České republiky. Podmínkou registrace do Affiliate programu je mít vlastní IČO. Všem našim partnerům v Affiliate programu nabízíme produktové školení zdarma včetně vyřízení a předání všech potřebných dokumentů.

Víme, jak oživit Váš bonusový program, prodat více vozidel v autosalonu či autobazaru, zvýšit návštěvnost autoservisu, postarat se o dlouhé fronty na benzínových čerpacích stanicích, naplnit noční klub hosty, zaplnit bar návštěvníky, prodat více Vašich produktů nebo vykouzlit každému Vašemu významnému klientovi úsměv na tváři. Umíme toho mnohem více, stačí, když nám napíšete, v čem podnikáte, velice rádi Vás osobně poznáme a navážeme tu nejlepší možnou spolupráci k Vaší maximální spokojenosti! Naše konzultace a příprava marketingového plánu je zcela zdarma! Uznejte sami, už jste dostali lepší nabídku? Jistě že nikoliv! Objednejte si nezávaznou konzultaci na emailu: partner@jaknapokuty.cz, do předmětu emailu uveďte heslo „Spolupráce.“ Budeme Vás kontaktovat dříve, nežli si dovaříte kávu.