Reference

Jistě je řada lidí, kteří potřebují pomoci, kterým záleží na svých právech. Napište nám také svojí referenci. Z důvodu důvěryhodnosti Vás požádáme o zaslání reference ve formátu papíru A4, kde bude uvedeno Vaše jméno a příjmení, případně společnost a kontakt, kde si naši klienti mohou referenci ověřit. Uveřejněné reference odměníme drobným dárkem. Děkujeme Vám, že jezdíte pod ochranou naší společnosti.

Milan Bažo, ředitel, Praha

Jelikož mám dvě firmy, je pro mne řízení, ale i provoz motorových vozidel nezbytnou součástí mého každodenního života. Díky mému pracovnímu nasazení se často stane, že se zapomenu připoutat, náhle mi zazvoní telefon a já jej musím ihned vyřídit anebo jedu s malým zpožděním, tak se občas stane, že si mne policejní hlídky všimnou. Hlavně u mne před domem, kde je velmi málo parkovacích míst a já se často z kanceláře vracím později večer, tak nemám šanci zaparkovat. Nechám tedy své auto na chodníku, ale než se stačím probudit a ráno zase odjet do kanceláře, za rok nasbírám snad celou sadu bločků od městské policie. Do doby, než jsem znal jaknapokuty.cz, mne to stálo velké množství peněz. Teď už mohu jezdit v klidu a myslet opravdu jen na svoji práci a své zaměstnance. Děkuji Vám za skvělý produkt a jsem Vašim věrným příznivcem. Velice rád Vás doporučím všem svým přátelům.

Tereza Šmejdířová, recepční, Praha

Pásy, pásy a zase ty pásy, mám dvě malé děti, ty mají sedačky a poutám je, občas se mi ale sami odpoutají, jsou to nezbedové. Já sama se často nepoutám, neboť přejíždím z místa na místo a stále někde vyskakuji ze svého vozidla. Rychle se v kolonách po Praze jezdit nedá, ale mé hříšné pásy a telefonování za jízdy si strážníci městské policie ujít nenechávají. Nyní mám pojištění řidiče od jaknapokuty.cz a vím, že se mohu věnovat svým dětem a myslet jen a jen na ně a ne na to, zda za rohem náhodou nečíhá zase policejní hlídka. Děkuji vám vřele, Vaše produkty jsou více nežli skvělé, vřele je s manželem doporučujeme.

MUDr. Tomáš Vrabec, důchodce, Olomouc

Vaší služby jsem si všiml nedávno, když mne předjelo v koloně Vaše pomalované vozidlo. Velmi mne nápis na Vašem vozidle zaujal, proto jsem si Vaše stánky doma ihned vyhledal. Sotva jsem si přečetl pár řádků, bylo mi jasné, že Vaše služby jsou bezkonkurenční a musím si je hned objednat také pro sebe i svoji ženu. Pojistil jsem si sebe jako řidiče a manželčino vozidlo na SPZ, neboť s ním jezdí také náš syn a jeho přítelkyně. Díky jaknapokuty.cz vím, že mohou všichni jezdit bez starostí na silnici a já mohu klidněji spát. Jsem vám moc vděčný! Jistě se o Vaše služby podělím se všemi mými přáteli.

Eva Slavíková, studentka, Ostrava

O tom, že je Ostrava kraj rázovitý se psalo a psát asi ještě dlouho bude. Nikterak jinak tomu není ani na konci slavné dálnice D1 těsně před Ostravou, kde je ze 130 km/hod díky důlním vlnám snížená rychlost na 80 km/hod. I když tudy projede sotva pár aut, policejní hlídka dálniční policie s modrou škodou octavií v civilním provedení je zde v pozoru téměř každý den. Radar se smazat nedá, tak jsme do dnes platila a platila, protože při svých starostech jsem opravdu neměla čas ani nejmenší pomyšlení na nějaké dopravní omezení. Dnes už vím, že platit nemusím, stejně mi nikdy fotku neukázali, tak jsem zvědava, jak dopadne první moje správní řízení. Držím palce a těším se na výsledek!

Emil Gabčovič, hudebník, Praha

Před necelým rokem jsem se vybodoval, nevěděl jsem ale o tom, kdysi mne stavěla hlídka Policie České republiky v noci za to, že jsem nesvítil. I když to byl nebodovaný přestupek, jak jsem zastavoval, všimli si, že nemám zapnutý bezpečností pás, aspoň to tvrdili, tak mi dali pokutu, jelikož jsem byl unavený a bylo to již pozdě v noci, raději jsem jim pokutu zaplatil a bloček podepsal. Hodně jsem se ale divil, když mi pokutu místo světel bez bodů vypsali na pás za body. Měl jsem odevzdat řidičský průkaz, ale ihned, jakmile jsem se dozvěděl od kamaráda o vašich skvělých službách, rozhodl jsem se, že je vyzkouším. Dokázali jste mi, že umíte řešit případy i zpětně a i ze zaplacené a podepsané pokuty jste mne dokázali obhájit. Řidičský průkaz mi zůstal a já jsem vám velmi zavázán, ještě jednou mockrát děkuji.

Robert Neuwirth, řidič taxi, Plzeň

Již několik let jsem já a volant nerozlučná dvojice. Pracuji jako řidič taxi a jsem denně více jak 12 hodin na cestách. Jezdím po celém kraji a občas musím zavézt i klienta na letiště, tyto klienti většinou spěchají na poslední chvíli na svůj let, proto musím spěchat i já. Mnohokrát mne zastavila hlídka policie a vždy si něco našli a já platil a platil. Do práce ale chodím proto, abych měl peníze na obživu a pro svoji rodinu. Nikoliv proto, abych celý den vydělával, a poté jsem celý svůj výdělek odevzdal nějaké hlídce. O službách Jakanpokuty.cz mi řekl na letišti můj kolega a já jsem si tuto službu objednal nejen pro sebe jako řidiče na rodné číslo, ale raději jsem si pojistil i SPZ svého vozidla. Dnes jezdím bez starostí a mám klid a čas myslet pouze na svoji práci. Díky Jaknapokuty.cz vím, že již o žádný svůj denní výdělek nepřijdu a peníze dovezu vždy své ženě a rodině domů.

Renata Polanská, majitelka autoservisu, Opava

Se společností jaknapokuty.cz jsem navázala aktivní spolupráci, vlastním menší autoservis na výjezdu z Opavy a produkty pojištění proti pokutám nabízím všem našim klientům. Klienti jsou velmi nadšeni, někdy se nám podaří při našich promo akcích dát nějakému klientovi také pojištění zdarma, což se rychle po okolí rozkřikne. Díky jaknapokuty.cz máme nové zákazníky, ale hlavně jsme se pojistili ve firmě všichni! Dnes jezdíme s úsměvem na tváři a na cestách nás nic nepřekvapí.

Ing. Jiří Novotný, majitel autodopravy, Liberec

Dobrý den, rád bych se podělil se všemi návštěvníky webových stránek Jaknapokuty.cz také o moji zkušenost s nabízenými službami. Jsem majitelem vnitrostátní i mezinárodní autodopravy, kde aktivně provozujeme 22 kamionů, kdy tyto motorová vozidla jsou každý den na cestách. V kanceláři se mi dlouho množili útržky bločků, které moji řidiči platili na svých cestách a to za úplně banální přestupky, jako je třeba stání na plném parkovišti na žluté čáře, navigace na čelním skle ve výhledu z místa řidiče, nezakrytá pracovní světla, sjeté rezervní kolo pod stanovenou mez a další. Dlouho jsem přemýšlel, jak se proti této šikaně ze strany „našich ochránců“ bránit. Až mne jednoho dne oslovil obchodní zástupce Jaknapokuty.cz a představil mi všechny výhody pojištění motorových vozidel, tedy jejich SPZ. Ihned jsem sjednal pojištění pro všechny vozidla a dnes, po dvou měsících vím, že jsem udělal dobře. Společnost Jaknapokuty.cz udělala zdarma v mé firmě produktové školení všem řidičům včetně základů BESIP a já jsem od té doby neviděl ve své kanceláři jediný bloček k proplacení! Tato investice se jistě vyplatí každému a vřele ji doporučuji dále všem našim spolupracovníkům. Za rok si jistě pojištění se společností Jaknapokuty.cz prodloužím.