Proč jaknapokuty
  • Domů
  • Proč jaknapokuty

Lidé si často myslí, že spoustu věcí zvládnou sami. Pokud ne, snaží se to zvládnout za pomoci svých blízkých. Nejen, že je to nejistý výsledek, navíc to stojí velké množství času. Každý by tak dané problémy měl raději svěřovat profesionálům, kde má jak garantovaný výsledek, tak hlavně nulovou časovou náročnost. Jsme rádi, že jste s www.jaknapokuty.cz.

Hlavní důvody, proč dát přednost profesionálům

  • Nonstop právní ochrana osoby řidiče nebo SPZ vozidla.
  • Nonstop help linka pro stávající klienty.
  • Garance výsledku správního řízení.
  • V případě neobhájení případu pokutu platíme my.
  • Školení jak nedostat pokutu a žádný bod pro referenční řidiče.
  • Slevy od našich partnerů v rámci celé ČR nejen na pohonné hmoty.
  • Bonusy pro slušné řidiče.
  • Jedno telefonní číslo pro veškerou pomoc na cestách – přestupek, nehoda, odtah.

Morální a legální služba

Naším cílem není pohrdání přestupkovým právem, ba naopak, chceme chránit v zákonných intencích obviněné z přestupku a zajistit jim tak spravedlivý proces, ve kterém budou respektována všechna jejich práva. Druhým a neméně důležitým cílem je chránit naše klienty před nepřiměřenými pokutami, které mohou dosahovat výše až 50.000,- Kč pro řidiče nebo až 500.000 Kč pro provozovatele (autodopravce), případně dojít až k odebrání licence.

Důkladné testování projektu a nabízených služeb

Náš projekt byl během roku 2011 důkladně testován na 1.000 řidičích, kteří se dopustili dohromady 457 přestupků. Všechny přestupky byly oznámeny do správního řízení, ve kterém jsme je úspěšně obhájili. Řidiči tak nedostali žádnou pokutu ani bod.

Žádné sliby, ale 100% garance

Našim klientům jako jediní garantujeme výsledek správního řízení. Pokud řidiče ve správním řízení nedokážeme z jakéhokoliv důvodu obhájit, je to pouze naše chyba a celou pokutu uhradíme za klienta. Případ je brán za oficiálně prohraný až rozhodnutím Nejvyššího správního soudu.

Úspora času a financí

Poskytujeme právní zastoupení bez vaší přítomnosti, pro mnoho lidí není ani tak trestem samotná pokuta jako nutnost dostavit se například z Ostravy do Prahy ke správnímu řízení. Musíte si vzít dovolenou v práci, samotná cesta vás vyjde na 2.000,- Kč a ještě vás čeká nepříjemné jednání s úředníkem. Pokud byste si sami brali svého právníka na řešení případu, jediný úkon, který váš právní zástupce učiní, vás vyjde dle advokátního tarifu cca na 2.000,- Kč nebo i více.

Proti čemu bojujeme

My jsme vždy s vámi, policie proti vám. Nenabádáme řidiče k tomu, aby záměrně porušovali předpisy, ale chceme upozornit na to, že ne všechny postupy policie, obecní policie či celní správy jsou v souladu se zákonem.

Motoristická veřejnost by tedy měla velmi pečlivě zvažovat, zda při případném projednání svého přestupku bude akceptovat uložení pokuty v tzv. blokovém řízení, či bude trvat na projednání přestupku v rámci správního řízení. Projednáním věci v blokovém řízení se přestupce zbavuje možnosti uplatňovat svá práva v celé jejich šíři. Zatímco ve správním řízení má podezřelý z přestupku možnost využít možnosti hájit se všemi zákonnými prostředky. Správním orgány mají povinnost vždy zkoumat, zda je určité jednání přestupkem, či nikoliv, a také to zda došlo k naplnění formálního i materiálního znaku přestupku. Okolnosti, které vylučují porušení nebo ohrožení zájmu společnosti, musí být posuzovány vždy.

Pozor na triky policistů

Policisté k doznání používají nejrůznější triky, protože ve správním řízení by jim mohli chybět důkazy. K přestupkům se často přiznáváme zbytečně a utrácíme tak nejenom své peníze, ale leckdy i cenné body. A policisté, aby nás k přiznání přivedli, se nezdráhají použít ani triky, které nejsou tak úplně fér. Když totiž na místě podepíšete pokutový blok, automaticky souhlasíte se svou vinou. Případ je uzavřen a policista se těší na výkonostní prémii. Do bloku se vám zapíší nečitelné a neúplné údaje a policisté často přepisují pokutové bloky tak, aby později vyhovovaly předpisům. A to včetně úpravy paragrafů. Proto je lepší s každým přestupkem nesouhlasit a nechat věc oznámit do správního řízení, kde jasně vidíte, čeho jste se měli dopustit, jaké jsou důkazy a jak se můžete bránit. Správní orgány přitom při nedostatku důkazů případ často odloží nebo kvalifikuje jinak, než policisté.

Bonus program

Našim klientům pravidelně zasíláme akční nabídky, novinky ze světa pokut a bodového systému, dárkové poukázky a jiné zajímavé nabídky včetně nabídek našich partnerů zdarma. Každý náš klient je spravedlivě automaticky zařazen do bonus programu, kterého může bez omezení využívat a čerpat veškeré jeho výhody.

Ať už jste odkudkoliv, patříte k nám. Velice si Vás vážíme a děkujeme Vám, že jste s www.jaknapokuty.cz.