Partneři

Každý sám toho v životě nedokáže mnoho, i když existují překvapivé výjimky. Z těchto osob se stávají většinou legendy a čteme o nich dlouho v knihách až po jejich smrti. Díky síle a vytrvalosti našich partnerů si můžeme být jisti, že mnozí o nás budou psát pravidelně. Velmi si vážíme našich partnerů, kteří se nejen exkluzivně starají o naše klienty formou doplňkového prodeje ke svým službám, ale navíc také pro naše klienty pravidelně poskytují v bonus programu slevy, dárky či ceny do soutěží. Našeho partnera poznáte snadno označením provozovny zeleným logem OK. Patří jim za to náš velký dík.

Velice si vážíme našich partnerů, díky kterým přinášíme našim klientům mnohé slevy a to například na pohonné hmoty, nápoje a doplňkový prodej na benzínových čerpacích stanicích, vouchery ke konzumaci zdarma v oblíbených barech, klubech či restauracích, slevy v autoservisech, asistenční služby zdarma, odvoz Vašeho vozidla z akce do místa bydliště či k hotelu, slevy na ubytování, hotelové služby, tranfery z a na letiště a řadu dalších výhod, které mohou čerpat naši klienti díky bonus programu a pojištění s Jaknapokuty.cz.

Všichni naši klienti po uhrazení pojištění s Jaknapokuty.cz jsou emailem informováni o aktuálních bonusech, které mohou využívat neomezeně v rámci celé České republiky po dobu platnosti pojištění. Každý klient se partnerovi při využití služby prokazuje klientskou bonusovou kartičkou nebo vytištěným poukazem v .pdf, který získá v bonus programu Jaknapokuty.cz v rámci ročního pojistného zdarma. Partner má právo ověřit si před poskytnutím slevy či služby zdarma platnost klientské bonusové kartičky nebo voucheru na help lince Jaknapokuty.cz. Pokud ještě nemáte sjednané pojištění proti pokutám a bodovému systému, můžete to napravit pohodlně online ještě dnes! Chcete mít přehled o všech novinkách, které nabízí Jaknapokuty.cz, přihlaste se k odběru novinek a již vám nic neuteče.

Přehled všech bonusů aktuálně v sekci bonus program po přihlášení, kde může být i dárkový či slevový voucher Vaší provozovny či služby.

Je nám velkou ctí poděkovat našim partnerům za skvělou spolupráci. Pokud zde chybí logo Vaší společnosti, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat telefonicky v našem call centru 732 734 433 nebo emailem na adresu partner@jaknapokuty.cz, rádi to ihned napravíme. Spolupracujte s naší společností a získejte řadu nových klientů! Více informací o spolupráci Vám rádi sdělíme emailem, telefonicky či můžete využít naši online kancelář.