Online schůzka

Chcete se dozvědět o našich službách více? Rádi byste projednali Vaše předvolání ke správnímu řízení? Nevíte, jaký tarif bude pro Vás nejlepší? Máte firmu a chcete projednat možnosti hromadné objednávky a možné slevy? Rádi byste se stali našimi partnery či obchodním zástupcem? Máte dotazy, ale nemáte čas se sejít? Přinášíme Vám možnost využít schůzky v naší online kanceláři.

Online kancelář je k dispozici široké veřejnosti i všem firmám, partnerům a prodejcům v pracovní dny od 9 do 17 hodin. Návštěva je pro všechny zdarma. Stačí si nainstalovat program Skype a přidat si nás do kontaktů. Naší online kancelář naleznete pod jménem: jaknapokuty.cz. V online kanceláři je Vám k dispozici jak hlasový hovor, tak i video. Pak už stačí pouze rezervovat termín pro hovor emailem. Termín doporučujeme rezervovat alespoň tři pracovní dny předem.

Rezervujte si termín své online schůzky emailem na info@jaknapokuty.cz, do předmětu emailu uveďte online schůzka nebo telefonicky na čísle (+420) 732 734 433. Z důvodu zkvalitňování našich služeb může být každá online schůzka monitorována.