Média

Společnost Jaknapokuty.cz neunikne občas ani zájmu médií. Ať už jste zvýdavý čtenáři nebo vášnivý reportéři a máte zájem o článek pro Váš časopis, noviny nebo reportáž pro televizní stanici, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Rádi Vás poznáme osobně a odpovíme na všechny Vaše otázky.

Nechcete platit vysokou pokutu? Policisté vám poradí, jak na to

Parlamentní listy 27. 10. 2012

Neobyčejně promyšlený a propracovaný systém začal fungovat mezi policisty z minimálně dvou krajů republiky a právními firmami. Policisté místo toho, aby dávali pokuty, radí lidem, jak se placení vyhnout. Někteří z nich se nechávají najímat firmami, které řidičům vyřeší přestupek za mírnou úplatu. Trestu se vyhne až třetina řidičů, kteří poruší předpisy. Na případ upozorňuje server iDnes.cz.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Nechcete-platit-vysokou-pokutu-Policiste-vam-poradi-jak-na-to-251445

Policisté radí řidičům, jak neplatit pokuty. Berou za to honorář

MF Dnes 27. 10. 2012

Místo, aby pokuty dávali, radí lidem, jak se placení vyhnout. Někteří policisté a strážníci se nechávají najímat firmami, které řidičům vyřeší přestupek za mírnou úplatu. A policisté za to mají finanční přilepšení k platu. Trestu se tak vyhne až třetina šoférů, kteří porušují předpisy.

http://zpravy.idnes.cz/policiste-radi-jak-neplatit-pokutu-duz-/domaci.aspx?c=A121026_205020_domaci_skr

Jak svazáci neplatili pokutu

D-FENS 27. 10. 2012

Svazáci z Mladé Fronty publikovali dnes souhrn svých investigativních zjištění. Právní firmy pomáhají řidičům v přestupkových řízeních, nezřídka vyhrají, světe, zboř se!

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2012102705

Řidič zkoušel strážníky ze znalosti zákona

MF Dnes, 11. 10. 2010

Řidič skútru vyškolil pražské strážníky ze znalosti zákona o obecní policii. Nelíbilo se mu, že ho zastavili při silniční kontrole, aniž by mu vysvětlili, že může odmítnout vypovídat. Hlídka si přivolala na pomoc státní policii. Když motocyklista nakonec přistoupil k dechové zkoušce, nenadýchal žádný alkohol.

http://zpravy.idnes.cz/ridic-zkousel-strazniky-ze-znalosti-zakona-vyskolil-i-privolane-policisty-17b-/krimi.aspx?c=A101011_151852_krimi_zep