Hledáme 14 regionálních manažerů z celé ČR
  • home
  • Hledáme 14 regionálních manažerů z celé ČR

Hledáme 14 regionálních manažerů z celé ČR

Staňte se regionálním manažerem a řiďte obchod v celém svém regionu.

Společnost jaknapokuty.cz vypisuje výběrové řízení na 14 regionálních manažerů z celé České republiky. Cílem je obsadit do každého kraje jednoho regionálního manažera pro prodej pojištění proti pokutám a bodům a regionální zastoupení naší společnosti.

Regionální manažer bude zodpovědný za prodej pojištění proti pokutám a bodům v daném regionu, styk s veřejností a médii v daném regionu, nábor nových zaměstnanců a spolupracovníků, rozvíjení sítě partnerů, pořádání promo akcí apod.

Nabízíme stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti a řadu firemních benefitů, vlastní kancelář, telefon, notebook, osobní automobil i k soukromým účelům a další.

Máte naší společnosti co nabídnout? Máte rádi výzvy? Chcete pomáhat řidičům a provozovatelům motorových vozidel ve Vašem okolí? Chcete napomoci k tomu, aby policie přestala šikanovat řidiče? Pak hledáme právě Vás! Zájemci o nabízenou pozici mohou kontaktovat personalisty emailem na: personalni@jaknapokuty.cz. Do předmětu emailu uveďte region, o který se ucházíte a přiložte strukturovaný životopis s osobní fotografií.

Personalisté budou vybrané uchazeče obratem zvát k osobním pohovorům. Nástup na volné pozice je možný ihned, pozice bychom rádi obsadili nejdéle do 1. 1. 2016. 

Vaše komentáře

Vaše komentáře