Sleva pro firemní flotily vozidel
  • home
  • Sleva pro firemní flotily vozidel

Sleva pro firemní flotily vozidel

Chraňte svá firemní vozidla i zaměstnance před pokutami

Je-li pro Vás na prvním místě výkon Vašich zaměstnanců a jste firma, co jede tahem na branku, pak je pojištění proti pokutám pro firemní flotily tím nejlepším pro Vás! Nechte Vaše zaměstnance se v klidu věnovat práci, zatímco pokuty za ně vyřešíme my!

Představte si, že máte nenahraditelného pracovníka, který musí na celý den odjet z Vašeho města do 300 km vzdáleného města ke správnímu řízení, neboť tam minulý měsíc jel kolem po dálnici a překročil o 10 km / hod. rychlost. Přijde Vám to směšné? To je bohužel realita. Samotná pokuta 1000 Kč pro Vás nebude zřejmě likvidační, nicméně celý den přijít o výkonného zaměstnance, on přijde o denní plat, to již firmu i zaměstnance něco může stát.

Správní orgán zašle Vašemu zaměstnanci nebo přímo firmě předvolání ke správnímu řízení, od prvního okamžiku jen předáte dokument k nám a o nic dál se sami nestaráte. Jakmile budeme potřebovat podepsat plnou moc, kontaktujeme Vás. Naši pracovníci pojedou ke správnímu orgánu za Vás a dále se správním orgánem budou komunikovat elektronicky. Vy svůj čas můžete věnovat důležitějším věcem, ať už rodině nebo svým pracovním povinnostem.

Pojištění můžete sjednat pro zaměstnance jako benefit, kdy si pojistíte rodné číslo zaměstnance jako osoby, ten pak může řídit jakékoliv vozidlo do 3,5 tuny a bude chráněn proti pokutám. Případně můžete pojistit firemní vozidla na registrační značku auta, kdy pak kdokoliv bude řídit Vaše firemní vozidlo, bude chráněn, stejně tak i Vy jako jeho provozovatel. Vy jen musíte vždy po obdržení jakéhokoliv dokumentu tento neprodleně naskenovat a zaslat nám jej emailem. Poté podepisujete jen plnou moc k jednotlivým případům nebo můžete případně podepsat tzv. generální plnou moc na všechny přestupky, kdy pak automaticky všechny Vaše přestupky řešíme. Pojištění platí na období 12 měsíců od jeho aktivace. Sjednat si jej můžete na osobní schůzce s námi, proto nás neváhejte kontaktovat na: info@jaknapokuty.cz pro sjednání termínu, kde Vám naši obchodní zástupci rádi zodpoví jakékoliv Vaše další dotazy.

Jeli jste již někdy unaveni v autě a měli jste ruku opřenou o okno? Zastavila Vás policie a řekla Vám, že jste jistě za jízdy telefonoval? Vy jste řekl ne a přesto Vám udělili 1000 Kč pokutu? Zastavili někdy na cestě Váš kamion plný drahého nákladu, který mířil za klientem na čas a zdrželi Vás silniční kontrolou i dvě hodiny? Vezl jste jako řidič taxi klienta na letiště a zastavila Vás hlídka policie a vy jste musel pro klienta kvůli tvrdé kontrole volat náhradní vůz? Ať už budete šikanováni za cokoliv, na všechny tyto případy jsme tu my. Darujte sobě i svým zaměstnancům klid a starosti přenechte na profesionálech z oboru řešení dopravních přestupků.

Vaše komentáře

Vaše komentáře