Dárkové poukazy
  • Domů
  • Dárkové poukazy

Nevíte co darovat svým blízkým, přátelům, známým, kolegům, či obchodním partnerům? Obdarujte je naším originálním dárkovým poukazem, který jim bude dělat radost po celý rok! Ochraníte jim nejen finance v peněžence, ale také řidičský průkaz!

Po vyplnění a odeslání následujícího formuláře vám budou na vámi uvedený e-mail zaslány platební instrukce. Do formuláře níže, prosíme, zadávejte své údaje, nikoliv údaje obdarovaného. Jakmile vaši platbu přijmeme, obratem vám na vámi uvedený email zašleme dárkový poukaz v tisknutelné podobě. Každý dárkový poukaz obsahuje unikátní kód, tyto údaje obdarovaný jednoduše zadá na našich webových stránkách v sekci aktivace poukazu, čímž si poukaz aktivuje a pojištění bude mít poté platné na období 12 měsíců.

Odesláním objednávky projevuji souhlas se zněním stanov a pojistných podmínek a projevuji vůli se stát součástí - členem Motoristické vzájemné pojišťovny.

Nevíte, jaký dárkový poukaz objednat? Inspirujte se v sekci tarify.

Chcete objednat dárkové poukazy pro celou firmu nebo pro přátele ve větším množství? Poukazy můžeme zajistit i s logem Vaší společnosti! Neváhejte nás kontaktovat pro speciální nabídku na míru! Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na naší emailové adrese info@jaknapokuty.cz nebo telefonicky na čísle 732 734 433